سرویس آرکوپال شما ناقص شده است؟

سرویس آرکوپال شما ناقص شده است؟

Opal Dining Set 18 Piece

 

سرویس آرکوپال شما ناقص شده است؟

یک یا دو پارچه از سرویس آرکوپال یا اپال مورد علاقه شما شکسته است؟
نگران نباشید، ما با افتخار می توانیم این مشکل را برطرف کنیم. فروشگاه چینیت با توجه به سابقه طولانی در فروش سرویس های آرکوپال خارجی و ایرانی این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است که ایشان با انتخاب نوع قالب و طرح مد نظرشان هر کدام از پارچه های ناقص شده از سرویسان را برای آنان با صرفه اقتصادی تولید نموده و برای سفارش دهنده ارسال نماید.
روند کار به این صورت است که شما می توانید با مراجعه به آلبوم زیر نمونه گل های موجود برای تولید مجدد را دیده و از بین آنها انتخاب نمایید. سفارش دهندگان گرامی بایستی به دو مورد دقت داشته باشند:
1- نمونه های زیر برای نمونه آرکوپال های تولید شده در داخل کشور است و مشخصا آرکوپال های خارجی (مانند طرح ویکتوریا که اکثرا در خانه های دیده می شود) به دلیل نبود مواد لازم آن در داخل کشور قابل تولید مجدد نیست.
2- سیستم ما این توانایی را دارد تا تمامی طرح های ارائه شده در آلبوم زیر (نقش گل ها) را بر روی تمامی قالب های موجود (ظروف گرد، مربع و بیضی) چاپ نموده و دقیقا مشابه با سرویس موجود شما برای شنا ارسال نماید.
پس تنها کافیست که از بین طرح های زیر، طرح سرویس خودتان را پیدا نمایید. پس از آن کار آسان می شود. با فروشگاه مرکزی ما تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید. شما می توانید هم به صورت تلفنی و هم با ایمیل ما تماس بگیرید و طرح مد نظر و همچنین نوع قالب و تعداد را مشخص نمایید. ما همه موارد را مدنظر قرار داده و ناقصی سرویس شما را تکمیل می کنیم. هدف ما این است که سرویس مورد علاقه آرکوپال ناقص شده شما را تکمیل نماییم.
حداقل مواردی که می توان تولید نمود شامل ولی نه محدود به موارد زیر است:

  • 6 عدد بشقاب پلو خوری
  • 6 عدد بشقاب پیش دستی
  • 6 عدد بشقاب خورشت خوری
  • 6 عدد کاسه ماست خوری
  • 1 عدد دیس پلو خوری
  • 1 عدد کاسه بزرگ سالاد خوری

 

درباره نویسنده

Erfan Masoudi

مدیر فروشگاه

فروشگاه آنلاین چینیت (Chinit) یک فروشگاه تازه تاسیس است که تلاش دارد که سهم خود را در بازار ظروف پذیرایی و لوازم آشپزخانه ایجاد کند. اگرچه زمان زیادی از تولد این سایت نمی گذرد اما این نکته قابل توجه است که به وجود آمدن این سایت بر پایه تجربه 10 ساله صاحبین آن در زمینه تخصصی ظروف چینی و اپال در شهر زیبای اصفهان نهادینه شده است. این فروشگاه قصد دارد که با ارائه امکاناتی نو در این رشته به یکی از صاحب سبکان در این زمینه تخصصی تبدیل شود. البته در این راه کسب رضایت و اعتماد مشتریان در اولویت طراحان خواهد بود.